Про це журналістам Суспільного повідомив начальник Служби автомобільних доріг області Владислав Демиденко. З його слів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, із державного бюджету на ці потреби спрямували 700 мільйонів гривень. Які дороги планують відремонтувати  і в які терміни – дізнавалася Ольга Гуржій.

Автошлях Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук біля села Геронимівка Черкаського району. Сьогодні тут проводять роботи із регенерації дорожнього покриття. Спочатку  дорогу засипають цементом, зверху додають емульсію.

Ремонтувати автошлях розпочали 15 березня. Спочатку відфрезерували та демонтували старе покриття, нині  проводять його регенерацію.

Асфальтобетонне покриття укладають за німецькою технологією, розповідає Олександр Курц.

Завершити ремонт дороги Р-10 планують до 15 квітня. Щодня автошляхом з Геронимівки до Черкас їздить Валерій Олійник.

Нагадаємо, торік жителі села Геронимівка з вимогою відремонтувати автошлях, тричі його перекривали. Цьогоріч, зі слів начальника служби автомобільних доріг області Владислава Демиденка, відремонтують 2 кілометри 100 метрів дороги, на це спрямували 10 мільйонів гривень.

Загалом, зі слів Владислава Демиденка, цьогоріч на поточний середній ремонт доріг державного значення в області передбачили 700 мільйонів гривень. Це на 30 відсотків більше, ніж торік.