В болгарському місті-курорті Сонячний Берег завершився Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв, в рамках якого відбулася благодійна акція на допомогу ЗСУ «Бог, родина, Батьківщина». Нашу країну серед багатьох інших творчих представляли також дитячий зразковий хореографічний колектив «Едельвейс» та ансамбль дорослих танцюристів «Ренесанс» з Лисянки у складі Галини Шпак, Надії Момот та Тетяни Нікітченко. Про це пише видання «Вісті Черкащини».

–Фестиваль тривав 8 днів. На суд журі ми винесли 9 танцювальних постановок. Усі конкурсанти були дуже сильними, добре підготовленими і показували справді високий рівень майстерності. Відрадно, що нас приймали дуже тепло, у дітей була насичена розважальна програма, яка крім купання в морі включала екскурсії та дискотеки з анімованими персонажами. Наші виступи присутні вітали неабиякими оваціями. А ще приємно, що наша дружна українська родина під час представлення і під час фестивально-благодійної ходи в підтримку миру в Україні, гуртом співала державний гімн, і що конкурсний виступ завершила словами: «Слава Україні!» і всі хором учасники конкурсу нам відповіли: «Героям слава!», – поділилася враженнями керівниця колективу «Едельвейс» Галина Шпак.

Утім найбільше позитивних емоцій отримала під час церемонії нагородження, коли оголосили, що колектив здобув шість перших місць. Додому юні танцюристи привезли медалі, іменні дипломи, кубки, а Галина Шпак – заслужену Подяку від організаторів фейєричного конкурсу.