Днями на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшло звернення від жителів вулиць Кобзаревої зі словами вдячності за проведене вуличне освітлення. Повідомили у пресслужбі міської ради.

blank
«Ми, жителі вул.Кобзарева, щиро дякуємо Вам за турботу про нашу вулицю, а саме за ліхтарі, що з’явилися на віддаленій частині вулиці перед святом Миколая і були для нас чудовим подарунком», – зауважується, зокрема, в тексті звернення.