Не пройшло і двох тижнів, і знову під час весняно – літнього нерестового періоду вимушені фіксувати незаконний вилов риби на річці Супій. Про це повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Олександр Позняков.

В ніч на 22 квітня в ході проведення природоохоронного рейду спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу та поліцейськими водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області на річці Супій, в притоці Кременчуцького водосховища, неподалік адміністративних меж сіл Дмитрівка та Матвіївка Золотоніського району виявлено незаконно встановлені браконьєрами 14 сіток загальною довжиною близько 1 км вічком 40х40мм, 50х50мм, 55х55мм. В сітках знаходилась риба видів Плітка 70 шт., Плоскирка 15 шт., Окунь 1 шт., Лящ 13 шт., Краснопірка 2 шт., Карась 34 шт., Язь 2 шт., Лин 1 шт. Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів завдана шкода державі склала 9 тисяч 772 грн.

З метою встановлення осіб причетних до незаконного вилову риби на місце події викликана слідчо – оперативна група Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, які вилучили знаряддя лову для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).