Представлений сьогодні новий керівник поліції Черкаської області Михайло Куратченко має дві невеликі квартири в Дніпрі та будинок у селищі біля міста. Особливих статків, згідно декларації поліцейського, у нього немає.

Останні 15 років працював на керівних поліцейських (міліцейських) посадах тільки в Дніпрі. Випускник  Донецького інституту МВС. Полковник поліції.

Примітно, що будучи фактично другим поліцейським чиновником в одній з найбільших і економічно потужніших областей України – на Дніпропетровщині, в особливих конфліктах помічений не був.

Малочисельні випади проти Куратченка, були швидше схоже на проплачені акції тітушок, ніж на реальні акції протесту. Зокрема, на одній з нечисельних публікацій проти Михайла Куратченка, “активісти”, що ховають обличчя, навіть прізвище “свого опонента” не змогли написати без помилки.

Єдине, що може насторожити черкащан, а особливо НАБУ і НАЗК в новому керівнику поліції області – його здатність купувати квартири в українських мегаполісах за 2 тисячі доларів США…