В’язані шкарпетки, маскувальні сітки, подушки та імбирну суміш готують волонтерки Черкаського комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» учасникам Операції об’єднаних сил. Цей вантаж до військових підрозділів передасть волонтер Олексій Святенко наступного тижня, йдеться у сюжеті “Суспільного”.

Пенсіонерка Лідія Шереметьєва нарізає стрічки для маскувальних сіток. Зі слів жінки, для них обирають необхідні кольори з вживаного одягу, який приносять містяни та волонтери.

Далі нарізані стрічки вплітають у сітку розміром 6 на 3 метри, яка натягнута на дерев’яний корпус.

Учасниця комітету самоорганізації населення Ольга Занора говорить, одну сітку виготовляють протягом 3 днів. Усього за 5 років бойових дій вони передали на Схід 320 таких плетених виробів.

Для потреб бійців на Сході у комітеті також шиють ковдри. Пенсіонерка Ольга Захаржевська виготовляє по одній в день. Розповідає з чого вони складаються.
«Вшиваємо синтипон, щоб тепло було і зверху основа ось теж зі шматочків теж будь-що в нас є те ми й використовуємо».

Працівники комітету також квасять капусту, готують імбирні суміші, в’яжуть шкарпетки та шиють подушки – розповідає голова комітету самоорганізації населення «Дніпровський» Любов Здоровенко.

«Будемо робити імбирну суміш уже починаються холоди, ми розпускаємо речі і робимо шкарпетки, майстрині в’яжуть вдома».

Любов Здоровенко додає, що їхній комітет співпрацює із трьома волонтерськими організаціями. Учасником однієї із них є Олексій Святенко. Чоловік розповідає, чого нині найбільше потребують учасники Операції об’єднаних сил.

«Раніше люди самі приносили газові балони, тепер скуповуємо по 300-400 гривень і безкоштовно робимо буржуйки, які треба на схід, теплі речі необхідні, знеболюючі і медичні засоби».