Мешканці Катеринопільщини активно підтримали ідею місцевого волонтерського центру «Від серця до серця», який об’єднує небайдужих ініціативних людей, що від перших днів війни самотужки згуртувались у волонтерський осередок, про здачу крові для поранених захисників. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

«Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наш поклик з приводу поповнення банку крові для військових, – каже очільниця центру волонтерка Людмила Ліневич. – Нещодавно відбулась перша поїздка до Черкас для здачі крові. Ми впевнені, що поїздки будуть ще, оскільки на даний час існує велика потреба в крові та її компонентах для рятування життя наших військових. Дякуємо жителям Мокрокалигірської та Катеринопільської громад, які прийняли рішення про здачу крові. Дякуємо підприємцю Євгену Грендишу за наданий автобус, водію Олександру Глущенку за те, що не лише комфортно та безпечно довіз донорів, а й що сам поповнив банк крові».

Зараз ми всі маємо об’єднатись задля підтримки наших військових. Кожен на своєму фронті повинен робити все можливе, щоб зберегти життя наших воїнів, мирних українців, що потерпають від російського терору, та щоб наблизити Перемогу.