Жителі Ватутіного на Черкащині не всі задоволені якістю питної води. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

Так, наприкінці серпня в спільноті «Місто змін» (мережа «Фейсбук») стартувало опитування: «Чи задоволені ви якістю води в кранах останнім часом?»

Станом на завершення дня 5 вересня 6 респондентів (7 %) на це питання відповіли «так», 80 (88%) – «ні», четверо (5%) не змогли дати відповідь.

Поміж пояснень люди пишуть таке: «вода непрозора, має жовтий відтінок, який не осідає», «смердить річкою, пити з крана не можна».

Місцева активістка пані Раїса Шейко ще 22 червня 2023 року на платформі електронної демократії «DEM (Місцеві петиції)» на прохання мешканців міста зареєструвала петицію «Чиста питна вода», в якій йдеться:

«У місті Ватутіне питна вода останнім часом з крану тече зеленого, коричневого, рижого кольору з чітким запахом болота, приготувати їжу з такої води неможливо, таке становище погіршується з кожним роком. Але останній рік дійшло до критичної ситуації: з крану тече рижа вода або з болотом, неможливо навіть помити руки, покупатись, помити посуд, попрати білизну. Про те, що таку воду неможливо пити, пояснювати навіть не потрібно. Страждає населення міста. Таку воду вживають в школах і дошкільних закладах для приготування їжі, що є неприпустимим. Платимо за питну воду, а тече технічна. Прошу вирішити дану проблему в місті Ватутіне».

Проте містяни петицію чомусь не підтримали.