Вихованець “Черкаських Мавп” Святослав Михайлюк 10 липня став гравцем команди НБА “Лос-Анджелес Лейкерс”. Українець підписав трирічний контракт з озерними на загальну суму 4.6 мільйони доларів. Про це повідомляє прес-служба “Черкаських Мавп” із посиланням на інсайдер Yahoo – Шамса Хараниа.

Нагадаємо, що Михайлюк був обраний “Лейкерс” на цьогорічному драфті НБА під загальним 47 номером у другому раунді. Святослав розпочав свою професійну кар’єру ще в сезоні 2012/13, коли в декількох матчах зіграв за основу “Черкаських Мавп”. Справжній вибух черкасець зробив на домашньому Євробаскеті в Києві у 2013 році, тоді в столичному Палаці Спорту шістнадцятирічний Михайлюк в середньому здобував 25.2 очок, 8 підбирань та 3.4 передачі.

Після цього був успішний сезон в “Мавпах”, де головний тренер почав довіряти вихованцю серйозні хвилини на паркеті.

Ще під час сезону 2013/14 Святослав отримав низку пропозицій від провідних американських університетів та в підсумку обрав саме “Канзас”, де і провів наступні 4 роки.

В останньому сезоні за “Джейхоукс” Михайлюк був одним з лідерів команди та набирав в середньому 14.6 очок та 3.9 підбирань, а також встановив рекорд програми (з 1898 року) за кількістю влучних триочкових за сезон – 115.

По закінченню сезону на Михайлюка очікували перегляди в десятках команд НБА та вирішальний драфт, за підсумками якого він й потрапив до “Лейкерс”. Варто додати, що на обранні саме Святослава наполягав легендарний Меджик Джонсон.