Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не знає, звідки Президент взяв ті цифри щодо кримінальних проваджень, які озвучив на своїй підсумковій прессконференції

“Він сказав, що щодо міського голови Черкас порушено 19 кримінальних проваджень. Я не знаю, звідки він взяв такі цифри, хто йому підсунув такі папірці. Це маячня якась”, – заявив Анатолій Бондаренко в коментарі “Дзвін.media”. Однак не виключив, що відтепер правоохоронці можуть кинутись виконувати “волю глави держави”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вказівка до дії? Зеленський озвучив неймовірну кількість кримінальних проваджень щодо мера Черкас

Нагадаємо, Зеленський під час сьогоднішньої прессконференції на запитання журналіста заявив, що Бондаренко “бандит, який має 19 кримінальних проваджень” і “недостатньо бореться з епідемією коронавірусу”, навісивши на нього відповідальність за “відсутність (Бондаренкових, – ред.) літаків із засобами захисту” та за ненаповнення Держрезерву, що, до слова, до повноважень міського голови обласного центру не входить.

Цікаво, що до офіційного введення в Україні карантину державна влада не зробила нічого, щоб, наприклад, припинити продаж засобів захисту за кордон. На цьому, як стверджують народні депутати, ділки заробили мільйони доларів. Між тим через те, що цих засобів було недостатньо, в Україні майже кожен шостий медик інфікований коронавірусом, з тих, хто працював з хворими.