Міський голова Черкас пішов у тижневу відпустку. Про це йдеться у його ж дорученні, інформує сйт “18000“.

blank

Повідомляється, що мер буде відсутній на робочому місці з 25 по 29 березня.

Раніше мер Черкас у Фейсбуці публікував кілька стрімів, а також фото, на яких він бере участь у загальноміському суботнику.