Питання облаштування вуличного освітлення у селі Яблунів, що входить до складу Канівської ОТГ, порушувалося в ході чергової апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у днями. Повідомляють у пресслужбі міської ради.

blank

За словами в.о. старости села Віктора Огородніка місцеві жителі скаржаться, що на сьогодні в селі освітлюється лише одна вулиця.

Міський голова І.Ренькас доручив відповідним структурним підрозділам підготувати відповідний проект на облаштування вуличного освітлення по всьому селу.