Громадська організація «Навчай для України» спільно з мовною програмою Future Perfect оголосили про набір молодих знавців англійської для викладання у громадах. Мета партнерства — створити рівні можливості реалізації для кожної дитини незалежно від місця народження чи проживання. Про це інформують у Мінцифри.

З моменту заснування спільнота «Навчай для України» охопила 43 школи в 5 областях України. Цьогоріч ми запрошуємо учасників викладати у Київській та Одеській областях протягом одного або двох років.

Щоб долучитися до програми від «Навчай для України», необхідно мати вищу освіту, володіти англійською мовою та бути готовими переїхати до цільової громади на час вчителювання. Перед початком шкільного року учасники пройдуть п’ятитижневе профільне навчання у Літньому інституті та отримають додатковий менторський супровід під час викладання в школі.

Цілі програми передбачають:

Перенесення уваги з місця походження на індивідуальність дитини.

Подолання територіальної та гендерної нерівності в освіті.

Збільшення мотивації та натхнення через особистий приклад під час навчальних та позакласних заходів.

Втілення ініціатив та безпосередній вплив на якість навчання.

Можливість стати рольовою моделлю та покращити лідерські навички.

Стати частиною проєкту можуть випускники не тільки педагогічних вишів. «Навчай для України» фокусується на співпраці з проактивною молоддю для обміну досвідом та експертизою в англійській мові, STEM (наука, технологія, інженерія, математика) в межах проєктів, як-от Girls4Tech, а також в інших предметах.

Дізнавайтеся більше про проєкти «Навчай для України» та реєструйтеся для творення змін за посиланням.

Програма втілюється ГО «Навчай для України», партнером міжнародної мережі Teach For All, за підтримки мовної програми Future Perfect. Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України