Колись дорога від Катеринополя до Тального була улюбленим місцем для учнів водійських курсів: рівна, гладенька, без великого трафіку. Зараз це суцільний жах для будь-якого водія. Стан дороги так допік водіїв, що хтось не втримався й поруч знака «Вибоїна», розміщеного на рубежі Тальнівщини й Катеринопільщини поблизу Червоного, прикріпив табличку «На Берлін». Дорога й справді ділянками нагадує фронтову після бомбардування. Пише видання «Вісті Черкащини».

– Так, я там теж училася їздити, – каже катеринопільчанка Галина. – Це була найбезпечніша дорога поблизу Катеринополя. До того ж, можна було звернути на польові шляхи, тренуючи повороти, паркування тощо. Навчаючись, я не боялась там їздити. А зараз водійський стаж у мене 8 років, а я боюсь їхати на Тальне. Це не дорога, це випробування для будь-якого водія. Щоразу бачу, на ній хтось ремонтується. Люди можуть проїхати пів України, а в нас на цій трасі розбити ходову або диски. Це просто жах. Довгий час була занедбаною лише тальнівська частина дороги, а тепер і катеринопільська вже майже така. Де наше «велике будівництво»? Агов? Ми чекаємо. Шановні чиновники, ворушіться, адже тут також люди живуть!

blank

Втім, не лише стан дорожнього покриття бентежить на цій трасі. Ще більше обурюють смітники обабіч, за якими невдовзі й хреста видно не буде. Адже завзяті «господарі», що очевидно з усіх сил борються в своїх дворах за чистоту, організували на обочинах стихійні звалища. Найбільше – коло православного хреста на в’їзді в Тальне.

blank

– Скільки світом мандрував, такого не бачив, – коментує Віктор Коріненко, що їхав з нами в авто цією дорогою. – Був я і в Польщі, і в Чехії, й у Прибалтиці, скрізь чисто, зелено, акуратно. А тут хреста смітниками закидали, нічого святого не мають люди! Страшно. Боляче! І головне, що ні влада не бачить, ні розпорядники цієї дороги. Та невже наш народ аж так себе не поважає, що згоден жити, як поросята, в багні?

Нагадаємо, дорога Т-24-11 «Звенигородка – Катеринопіль – Тальне» є територіальною дорогою загального користування місцевого значення, вона перебуває на балансі Служби автомобільних доріг України («Укравтодору») і повинна обслуговуватися за рахунок держави.