Зловмисник вимагав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди. Його затримано під час отримання частини обумовленої суми. Повідомляють в управлінні нацполіції Черкащини.

Оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області спільно з детективами слідчого управління та за процесуального керівництва військової прокуратури Черкаського гарнізону задокументували протиправну діяльність експерта одного з інститутів судових експертиз. Вказаний експерт вимагав протягом квітня-травня 2018 року неправомірну вигоду в сумі 10 000 гривень від місцевого жителя за прискорення термінів проведення експертизи та встановлення максимально можливої суми грошової компенсації завданої моральної шкоди. Сьогодні, 22 травня дану особу було затримано в службовому кабінеті під час отримання частини неправомірної вигоди в сумі 1500 гривень.

blank

В даний час в рамках кримінального провадження, яке було відкрито за частиною 4 статті 368-4 Кримінального кодексу України проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо затримання фігуранта в порядку статті 208 КПК України.

blank

blank