Рекреаційний пункт “Березовий гай”, що розташований на території Яблунівського лісництва Лисянського лісгоспу, привертає увагу як місцевого населення, так і туристів. А знедавна відвідувачів тут стало ще більше. Неподалік цього затишного місця лісівники віднайшли давню криничку, яка була забута й знаходилась у занедбаному стані. Силами державної лісової охорони Яблунівського лісництва джерело відродили.

Як відзначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, для зручного користування лісівники облаштували сходи та змурували нову криницю. Тож відтепер кожен охочий може посмакувати чистою, холодною, джерельною водою, а при потребі й набрати із собою.

blank

– Одним із пріоритетних напрямків роботи лісівників є відновлення лісових джерел, які знаходяться на території держлісфонду. Тож ми облаштовуємо нові та підтримуємо в належному стані вже існуючі гідрологічні об’єкти. Приємно й те, що місцеве населення цінує дар, даний їм природою, і з вдячністю відгукуються про роботу працівників лісового господарства, – зазначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.