У зв’язку із трагічною пожежею, що сталася 4 грудня у м. Одеса, та відповідним розпорядженням Уряду, Службою ДСНС розпочато в Україні позапланові перевірки протипожежного стану об’єктів освіти, лікувальних закладів та соціальної сфери.

Відповідна робота розпочата силами фахівців Управління ДСНС і на території Черкаської області. Цього тижня, інспекторським складом Чорнобаївського районного сектору Управління здійснено перевірку шкіл Іркліївської об’єднаної територіальної громади.

Під час перевірки представники Держслужби з надзвичайних ситуацій звернули увагу на стан шляхів евакуації, справність електрогосподарства, забезпеченість об’єктів протипожежним водопостачанням, а також первинними засобами пожежогасіння. Значну увагу фахівці ДСНС приділили працездатності наявних систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежних щитів.

Під час перевірки, з педагогічним персоналом та дітьми рятувальники провели спеціальний методичний урок, під час якого розповіли про основні загрози, а також про необхідні дії на випадок виникнення надзвичайних подій.

У місті Христинівка співробітники районного сектору Управління перевірили стан пожежної безпеки у Христинівській центральній лікарні. Під час перевірки вони також провели протипожежні інструктажі із персоналом лікарні, під час яких пояснили алгоритм дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, порядок виклику служби порятунку та проведення евакуації пацієнтів.

Аналогічні заходи також відбулися у Маньківському районі.

Наразі такі перевірки тривають у всіх районах області.