На автодорогах державного значення Черкаської області, після дощу та снігопаду 29-30 січня, розпочалися роботи із водовідведення з проїзної частини.

30 січня роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини проводилися для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг, та на мостах і шляхопроводах. Також проводиться очищення водовідвідних каналів, водопропускних труб, перевірено дренажні системи на мостах та шляхопроводах.
Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало 70 одиниці спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області.
Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово.
Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

КОМЕНТАРІ