На автодорогах державного значення Черкаської області, після дощу та снігопаду 29-30 січня, розпочалися роботи із водовідведення з проїзної частини.

blank

30 січня роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини проводилися для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг, та на мостах і шляхопроводах. Також проводиться очищення водовідвідних каналів, водопропускних труб, перевірено дренажні системи на мостах та шляхопроводах.

84462636_553272858608787_6324886303150178304_o

Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало 70 одиниці спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

83634232_553272975275442_4875879923639648256_o

Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово.

Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.