Поліцейські провели профілактичний урок для дітлахів, які перебувають на лікуванні у дитячому багатопрофільному санаторію «Сосновий бір». Дітлахам розповіли як убезпечити себе від кібербулінгу, інтернет-шахрайстава та  як протидіяти фізичному та психологічному насильству з боку одноліток. Діти з радістю приймали участь у всіх обговореннях, які влаштували поліцейські, а також дізналися, як захищати свої права.

Поліцейські ювенальної превенції ГУНП в Черкаській області провели для дітей, які перебувають на лікуванні санаторію «Сосновий бір» цікаву тематичну лекцію на тему «#ДеньБезпечногоІнтернету», яка спрямована на протидію кібербулінгу та посиленню захисту прав дитини. Захід відбувався в формі діалогу, під час якого хлопці та дівчата не тільки слухали поліцейських, а й ставили свої запитання.

Правоохоронці роз’яснили школярам, які права та обов’язки вони мають у навчальному процесі та побуті. Також розповіли, що таке  суїцидальні та екстремістські групи, фітинг-атаки, інтернет-шахрайство, кібербулінг та  як протидіяти фізичному та психологічному насильству з боку одноліток.

blank

Учням було доведено про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну, пояснили з якого віку настає кожна з них та навели кілька прикладів, коли за вчинки неповнолітніх відповідали їхні батьки. Школярам також було цікаво дізнатись, що окрім обов’язків, в них є і права, які треба вміти відстоювати.

Під час зустрічі школярі були дуже активними і задавали багато запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.