blankУчора близько 17-ї години вечора в селі Гарбузин, що в Корсунь-Шевченківському районі, сталася трагічна ДТП. Про це повідомляють в Черкаському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

Дорогу переходило четверо підлітків. Водій автомобіля ”ВАЗ”, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на дітей.

До місця аварії відразу виїхали дві бригади екстренки. Від удару один хлопчик 13-ти років загинув на місці. Ще одного юнака 16-ти років медики, після надання першої допомоги, доправили до Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні. У нього виявили перелом голені та плечового суглобу.

Ще двоє дітей, на щастя, не постраждали.