В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, 5 вересня співробітники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області завітали до учнів Опорного навчального закладу – Городищенська загальноосвітня школа № 3. Повідомляють у ДСНС Черкащини.

blank
Під час зустрічі діти в ігровій формі пригадали правила пожежної безпеки та за допомогою фільму про Службу, який їм продемонстрували фахівці ДСНС розширили уявлення про професію рятувальника, методи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку вручили учням профілактичні листівки й пам`ятки з правилами безпеки життєдіяльності.