Гурток юного художника у приміщенні бібліотеки села Богуславець, що на Золотоніщині, створила завідувачка установи Ніна Калина. Раз на місяць жінка проводить для школярів місцевої школи заняття з малювання. За її словами, кожен урок тематичний і всі роботи дітей можуть побачити відвідувачі установи, розповідає Суспільне.

Десять років тому, розповідає Ніна Калина, вирішила створити на базі книгосховища гурток із малювання. У бібліотеці жінка розмістила виставку дитячих малюнків, після занять, каже, школярі охоче залишаються їх у будівлі.

Стелажі із книжками бібліотекарка прикрасила власними малюнками. Окреме місце облаштувала для односельчан, які були в АТО у 2014 році.

“Цей куточок я зробила, коли почалася війна. Мого сина забрали у 2014 році, 11 хлопців забрали, то я ходила до кожного у дім, розпитувала”.

blank

Також зробила тематичний збірник, де зібрані біографії хлопців, які воювали в АТО.

Ніна Калина розповіла, що до неї часто приходять діти у поганому настрої або сумні. І тоді вона дає їм фарби, олівці та пензлики, щоб разом намалювати смайлика з усмішкою на весь листок.

blank