Вночі до чергової частини Корсунь-Шевченківського відділення поліції звернувся охоронець одного із підприємства Корсунь-Шевченківського  району, про те, що невідома особа нарвала на полі качани кукурудзи та мотоциклом намагається їх вивести. Повідомляють у нацполіції Черкащини.

Поліцейські встановили особу чоловіка, ним виявився житель одного із сіл Корсунь-Шевченківського району. Як з’ясувалося, чоловік в стані алкогольного сп’яніння приїхав на поле, яке засіяно кукурудзою, нарвав качанів кукурудзи, які завантажив до коляски мотоцикла та намагався вивезти з поля. Свої дії пояснити не зміг.

blank

Речові докази вилучено. За даним фактом Корсунь-Шевченківським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 15 (Замах на злочин) частини 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років. Крім того, на порушника складено адміністративний матеріал за частиною 1 статті 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.