Напередодні щедрого вечора, Христинівські рятувальники у селі Мала Севастянівка зняли з 20 метрової ялинки кота, якого на дерево, ще на Різдво загнала зграя собак. Повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

Кіт два дні прожив на верхівці дерева, аж поки його не почули і не пожаліли люди, які звернулися по допомогу до рятувальників.

Після того як кота нагодували, він зник у кущах, можливо пішов готуватися до щедрого вечора.

КОМЕНТАРІ