Напередодні щедрого вечора, Христинівські рятувальники у селі Мала Севастянівка зняли з 20 метрової ялинки кота, якого на дерево, ще на Різдво загнала зграя собак. Повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

blank

Кіт два дні прожив на верхівці дерева, аж поки його не почули і не пожаліли люди, які звернулися по допомогу до рятувальників.

blank

Після того як кота нагодували, він зник у кущах, можливо пішов готуватися до щедрого вечора.