За  принципової позиції Черкаської місцевої прокуратури подано апеляційну скаргу про скасування ухвали Соснівського районного суду м. Черкаси від 08.11.2019 про відмову в задоволенні клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою.

Черкаським апеляційним судом у складі колегії суддів з розгляду кримінальних справ 02.12.2019 задоволено вищевказану апеляційну скаргу та неповнолітнього, який підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, взято під варту із залу судового засідання.

Як повідомлялося раніше, троє неповнолітніх жителів м. Черкаси в грудні 2018 року, перебуваючи на території одного із торгівельних центрів міста, за попередньою змовою, із застосуванням насильства, здійснили розбійний напад та відкрито заволоділи чужим майном неповнолітнього потерпілого.

Разом з тим, іншому підозрюваному у даному кримінальному провадженні за апеляційною скаргою прокурора Черкаської місцевої прокуратури змінено запобіжний захід на домашній арешт в нічний час доби.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Повідомляє прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.