На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» завершився традиційний конкурс малюнку «Діти про енергетику», який проводиться на підприємстві щороку з нагоди Дня енергетика. Інформує пресслужба підприємства.

Всі учасники і переможці конкурсу отримали грамоти, цінні подарунки та солодощі. У зв’язку з нинішньою ситуацією, директор ТЕЦ Сергій Куриленко, подякувавши за участь, передав відзнаки для юних художників їхнім батькам, які пообіцяли передати подарунки діткам.

– Цьогоріч на конкурс було подано багато творчих робіт, – розповідає Сергій Куриленко. – Визначати переможців було непросто, адже кожний дитячий малюнок був цікавим та оригінальним. Бачимо, що всі учасники старалися, аби створити гарні малюнки. Вражає, як по-дорослому діти розуміють, яке значення на сьогодні відіграють енергетики у відновленні тепла і світла до наших домівок, – зазначив керівник.

– У першу чергу, при визначенні переможців комісія звертала увагу на оригінальність зображення, висвітлення теми і техніку виконання. Всі дітки із завданням конкурсу справились на відмінно, але ж це конкурс і ми обирали кращих із кращих. Вірю, що наступного року ми будемо малювати Україну з Перемогою!  – наголосив Сергій Вікторович.

Нагадаємо, що конкурс дитячого малюнку «Діти про енергетику» на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводиться уже традиційно, з нагоди професійного свята – Дня енергетика. У творчому конкурсі беруть участь діти працівників станції від 6 до 15 років.

Наразі виставку дитячих творчих робіт можна переглянути на центральній прохідній Черкаської ТЕЦ. У своїх роботах юні художники зобразили теплоелектроцентраль, енергетичну систему України, та показали наскільки важливо берегти енергію.