Днями на перехресті вулиці Пальохи та бульвару Шевченка, сталася ДТП між автомобілем Chevrolet та мотоциклом Loncin. Інформують у патрульній поліції Черкащини.

Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що водій мотоцикла проїхав на заборонний сигнал світлофора та скоїв зіткнення з автомобілем Chevrolet.

Інспектори оформили дорожню пригоду та склали на винуватця адміністративний протокол відповідно до статті 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та винесли постанову за ч.1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) КУпАП.

Під час автопригоди мотоцикліст отримав незначні травми, транспортні засоби отримали механічні ушкодження.

Вихідними, на перехресті вулиці Пальохи та бульвару Шевченка, сталася ДТП між автомобілем Chevrolet та мотоциклом Loncin.Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що водій мотоцикла проїхав на заборонний сигнал світлофора та скоїв зіткнення з автомобілем Chevrolet.Інспектори оформили дорожню пригоду та склали на винуватця адміністративний протокол відповідно до статті 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП та винесли постанову за ч.1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) КУпАП.Під час автопригоди мотоцикліст отримав незначні травми, транспортні засоби отримали механічні ушкодження.Шановні водії, дотримуйтеся правил дорожнього руху, керуйте відповідально!#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи #БезпекаДорожньогоРуху

Geplaatst door Патрульна поліція Черкаської області op Dinsdag 22 september 2020