На центральному майданчику КП «Черкасиводоканал» була проведена пізнавальна екскурсія для літнього табору, організованого Черкаським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для дітей з категорійних сімей: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, малозабезпечених та неповних сімей, діти учасників АТО та діти з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Під час заходу фахівець підприємства ознайомив дітлахів з багаторічною історією, з розвитком та з сучасною структурою водоканалу. Розказав та показав роботу окремих цехів та підрозділів, працівники яких забезпечують місто цілодобовим безперебійним централізованим водопостачанням.

Малеча не тільки дізналася про роботу одного з найстаріших підприємств міста, а й мали можливість відпочити біля штучної водойми, де нещодавно знайшли собі домівку дикі качки з каченятами.

Діти та супроводжуючі отримали масу позитивних емоцій, дякували працівникам підприємства за цікаву екскурсію, за прекрасно доглянуту територію «Водопарку».