Понад гектар лісу висадили у Михайлівському лісництві Канівського лісгоспу на честь учасників АТО Черкащини. Перед садінням учасники акції пройшли інструктаж від канівських лісівників. Кожен бажаючий мав змогу спробувати різні методи садіння, а за кілька годин усі разом висадили понад сім тисяч сіянців сосни звичайної та дуба червоного, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як зазначив директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, на цій ділянці, у кварталі 67, виділі 4, вирішили провести експеримент і створити лісові культури сосни трьома способами: традиційним методом за допомогою меча Колесова та двома іншими – висадити сіянці із закритою кореневою системою за допомогою саморобної садильної труби та садильної труби ТМ Pottiputki. Згодом будуть зроблені висновки щодо приживлюваності сіянців та ефективності застосування кожного методу садіння.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що цьогоріч у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Черкащині вже взяли участь понад 2,5 тисяч осіб, переважна більшість з них – школярі та студенти. Триватиме акція до 20 квітня – Дня довкілля в Україні. Головна робота лісівників – лісокультурна кампанія на Черкащині знаходиться на стадії завершення – вже створили майже 900 га із запланованих 1000 га лісових культур.

«Дуже приємно, що щороку все більше молоді долучається до нашої акції. Цьогоріч частину створених лісових культур присвячуємо нашим героям-військовослужбовцям, учасникам АТО. Минуть роки, а кожен з вас пам’ятатиме де висаджував ці невеликі сіянці та слідкуватиме за тим, як вони перетворилися у могутній ліс», ­– зазначив начальник  обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.