10 серпня депутати Канівської міської ради повинні були закрити позачергове засідання сесії та розпочати II позачергове засідання. Втім, вкотре прийшло менше депутатів, ніж треба. Двадцять п’ять хвилин – рівно скільки обранці перебували у актовому залі міського будинку культури. І знову пішли ні з чим – жодного рішення не прийнято. Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.

Зауважимо, щоб прийняти участь у сесії зареєструвалося 9 депутатів (Надія Голда, Василь Зубко, Тетяна Кекух, Олександр Корнієнко, Оксана П’яткова, Тетяна Ренькас, Олександр Штейман, Руслан Шишка та Сергій Якименко). Повідомили про поважні причини ( Сергій Водянов, Вадим Туливітер, Євгеній Маланчев, Сергій Бакум, Анатолій Бортник та Іван Кононенко).

Секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова наголосила, що на засідання сесій систематично не з’являються депутати наступних фракцій: «Європейська солідарність» ( голова фракції Віктор Хоменко, Олена Воюцька, Єлизавета Капітан, Олена Радченко), «Батьківщина» (голова фракції Сергій Ткаченко, Сергій Водянов, Оксана Леонова), «Партія Зелених України» (голова фракції Володимир Коржов, Михайло Майстренко, Олександр Коляда).

     – У цей важкий для країни час, наші хлопці віддають свої життя за майбутнє країни, і мати якісь свої принципи це не те, що не доцільно, це просто аморально! Також, не можливо зрозуміти депутатів, які не приймають рішення важливі для комунальних підприємств, для освітян, для медицини та взагалі просто для своєї громади. В першу чергу треба думати не про себе, а про інтереси жителів Канівської громади,- наголосила секретар міської ради Оксана П’яткова.

На завершення міський голова Ігор Ренькас повідомив, що на наступну середу, 16 серпня ц.р., буде знову скликати позачергове засідання сесії Канівської міської ради.