20 школярів Тальнівщини, чиї батьки загинули або пропали безвісти у війні з росією, отримали стипендії від Союзу українок Америки.Церемонія вручення відбулася вчора, 20 червня, в сесійній залі Звенигородської районної ради.

Про це повідомили в пресслужбі Тальнівської міської ради, пише “Вичерпно“.

Серед нагороджених також двоє студентів Тальнівського будівельно-економічного коледжу та один студент УДУ імені Михайла Драгоманова.

Нагороджені діти написали листи-подяки жінкам, які входять до Асоціації українок Америки, та надіслали їх на електронні пошти своїх спонсорів, розповідаючи про свої заповітні мрії та висловлюючи щирі слова вдячності. Ця ініціатива сприяє підтримці обдарованих дітей та відзначає важливу роль жінок українського походження в Америці.

Окрім цього, 12 талановитих учнів Тальнівської міської ради щомісяця отримують стипендію від міського голови Василя Сідька, що є ще одним прикладом важливості підтримки обдарованої молоді. Після урочистостей дітей пригостили солодощами та організували екскурсію до «Тарасової юрти» — культурного об’єкта на малій батьківщині Тараса Шевченка.