З листопада 2015 року і до теперішнього часу в міського голови Анатолія Бондаренка було 26 штатних радників, на зарплату яким з бюджету пішло півмільйона гривень.

Про це йдеться в документі від департаменту організаційного забезпечення ЧМР, наданому на виконання протокольного доручення міської ради. Документ “Інфоміст” отримав із власних джерел.

За час роботи радники мера отримали із міського бюджету близько півмільйона гривень (530 тис грн) зарплатні.

Зокрема, найбільшу зарплату отримали товариш мера Юрій Панченко, що працює на посаді досі – 133 тис. грн, однопартійка мера Олена Шатайло – 94,5 тис грн. та екс-глава черкаських дорожників Андрій Мартинюк – 93 тис. грн.  У них же, а також у свободівця Олександра Саюна, найбільші премії.

Найдовше радником мера була пані Шатайло – 421 день. Щодо інших, то, наприклад, Леся Короткошей – 3 дні, Сергій Танюк та Олена Шевченко – 5 днів, Олег Гудзенко – 7, Руслан Дмитренко – 8. Для всіх них посада радника була використана в ролі трампліна для “підвищення” в стінах міськради.  Окрім них, із зазначеного списку на підвищення після «радництва» пішли Буданцев, Іляшенко, Шкіньов, Воронов, Бінусов, Шадловський.

Як працює такий механізм, читайте в матерілаі нашого видання ТУТ.

На сьогодні штатними радниками Бондаренка є Юрій Панченко та Андрій Мартинюк.

blank blank blank

Нагадаємо, в січні цього року Анатолій Бондаренко говорив, що готовий працювати із одним заступником задля економії коштів. Наразі в міського голови 4 заступники.