Учора, в неділю, до непоправних наслідків призвело купання на ставку двох сімей поблизу села Тимошівка, що у Маньківському районі.

Про це інформує КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Там дві жінки з двома дітьми попливли на середину ставка на матраці, але той перевернувся. Жінки намагалися врятувати діток.

Їм на допомогу кинулися з берега чоловіки. Діти залишились живі. Але порятунок обійшовся ціною життя обох жінок 37-ми та 40-ка років.

Напередодні, у суботу, трагедія сталася в селі Сагунівка Черкаського району. Там небайдужі дістали з води 45-річного чоловіка. Медики проводили серцево-легеневу реанімацію. Але повернути чоловіка до життя їм, на превеликий жаль, не вдалося.

Ще один випадок з летальним результатом стався на водоймі у селі Чехівка Чорнобаївського району. Там по приїзду бригаді медиків довелось констатувати смерть 39-річного чоловіка, якого довго шукали під водою.

Трагедія сталасяй в селі Таганча Канівського району. Там 27-річний чоловік після пірнання отримав перелом шийного відділу хребта. Його у важкому стані медики доправили до Канівської ЦРЛ.

У зв’язку з великою кількістю смертельних випадків на водних об’єктах Черкащини за ці вихідні, медики знову звертаються до жителів та гостей області. Щоб відпочинок на воді був безпечним для вас та ваших дітей, пам’ятайте – відповідальність рятує життя!