Жашківським відділом Уманської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 28-річного жителя Баштечківської громади Уманського району за фактом носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України). Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що чоловік у березні 2023 року придбав боєприпаси до нарізної вогнепальної зброї – патрони з кулею підвищеної пробивної здатності, які зберігав у власному автомобілі. У ході обшуку заборонені до обігу предмети були вилучені працівниками поліції.

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, від відбування якого звільнено з випробуванням на 1 рік.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.