Теплі речі безкоштовно роздавали у селах на Золотоніщині жителям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси”.

Ідея проводити такий захід з’явилася у працівників районного територіального центру соціального обслуговування. У машині з причіпом вони розвозять безкоштовний одяг селами району.

– Самі працівниці, вони працюють у нас другий місяць, хто другий, хто місяць, запропонували виїхать. Там була пропозиція виїхать у село Вільхи, як пробний шар. І воно пішло легко і назвали “бутік на колесах”, і прижилася ця назва. Виявилося, що в цьому селі, що не далеко від Золотоноші, більше відвідувачів ніж у нас за цілий рік у місті Золотоноша, –  розповідає керівник терцентру Олександр Нагаєвський.

Для того, аби отримати ці речі, необхідно заповнити заяву та показати довідку про майновий стан.

– Пенсіонерам, ветеранам праці, інвалідам з 18 років надаємо безкоштовно одяг.  Основний принципий – це заповнення заяви. Це означає, що ми беремо людину на обслуговування. Також потрібна довідка сільської ради про склад сім’ї і акт про те, що людина потребує допомоги, – розповідає працівниця територіального центру Юлія Безверха.

Працівниця стаціонарного відділення терцентру Катерина Вілєсова розповідає, зараз, напередодні зими, люди потребують найбільше теплих речей та одягу: штанів, теплих кофтин, плащів та пальто.

Усі небайдужі можуть долучитися до цього благодійного заходу, принісши свої речі до Золотоніського районного територіального центру.