У Звенигородському районі депутати Чижівської сільської ради прийняли рішення про надання згоди на добровільне об’єднання у Водяницьку ОТГ. На сесії було гаряче, оскільки Чижівці надійшло аж три пропозиції про об’єднання: від Водяників, Ризиного та Рижанівки з центрами у цих селах. Після довгих перемовин та запальних дискусій чижівські депутати надали перевагу Водяникам. Пишуть “Вісті Черкащини“.

 Напередодні з питань добровільного об’єднання громад відбулись загальні збори жителів Озірної. Учасники обговорили переваги та недоліки процесу об’єднання, розглянули різні його варіанти, зокрема із центром у Звенигородці, Водяниках, а також на базі трьох сіл − Озірна, Вільховець та Неморож. Більшість жителів села висловилися щодо необхідності процесу об’єднання та створення ОТГ із центром у селі Озірна.

До слова, раніше повідомлялось, що представники Стецівської та Чичиркозівської рад дочасно покинули залу засідання, де обговорювалось створення Ватутінської ОТГ.

Після створення Єрківської та Мокрокалигірської ОТГ загальмувався процес громадоутворення на Катеринопільщині, де поза об’єднанням залишились 18 населених пунктів.

− Ми не можемо змусити села об’єднатися. Процес добровільний. Але з кожним днем втрачаємо багато можливостей та фінансових преференцій, які надаються громадам, − прокоментував якось катеринопільський селищний голова Іван Гегедош.