На Черкащині суд визнав винною жінку яка вдарила сусідку граблями через її павича, що зайшов на сусідський двір та призначив штраф і розмір моральної шкоди.

Про це йдеться у вироку Звенигородського районного суду, пише “Кропива”.

Конфлікт стався у травні минулого року за наступних обставин. Обвинувачена та потерпіла близько п’яти років перебувають у неприязних відносинах. Потерпіла перебувала на подвір’ї свого домоволодіння разом з ще одним сусідом.

Вона почула крик свого павича за парканом з боку обвинуваченої. Потерпіла відкрила хвіртку, щоб запустити павича та побачила, що обвинувачена ганяє птаха граблями. В цей час обвинувачена замахнулася їй в голову граблями, але потерпіла встигла відхилитися і удар прийшовся на плече.

За даними слідства, обвинувачена нанесла металевою частиною граблів один удар, внаслідок чого спричинила потерпілій легкі тілесні ушкодження — синець і садину на лівому плечі.

Обставини конфлікту підтвердив показами свідок. Натомість обвинувачена не визнала власної вини і заявила, що потерпіла навмисне випустила на її територію свого павича, а вона намагалася вигнати птаха граблями.

Суд визнав винною обвинувачену за ч. 1 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження) та призначив покарання у вигляді штрафу 850 грн. та відшкодування моральної шкоди потерпілій у розмірі 3 тис. грн.

Суд, звісно ж, не вдавався у вивчення історії, як у простому домогосподарстві завівся настільки екзотичний птах. А саме ця обставина і є найбільш цікавою…