Вчора у другій половині дня у Смілу приїхав заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко разом із своїми фахівцями та провів робочу нараду за участі міського голови, районної влади, депутатів та членів виконкому. Пише інтернет-видання smila-ua.

Сергій Овчаренко розповів, що обласному керівництву набридло спостерігати за цирком, який відбувається у Смілі. Гірко бачити, як колись потужне і прогресивне місто деградує, тому що провладні кулуарні чвари псують його репутацію на рівні держави.

Сергій Овчаренко закликав представників влади усіх рівнів не чубитись, не з’ясовувати стосунки, а консолідуватись, відкинути ворожнечу і почати працювати. З наступного понеділка у всій державі розпочнеться опалювальний сезон. Але чи буде він у Смілі – досі велике питання.

Голова районної ради Володимир Грошев також посварив владу міста і депутатів. Великою загрозою є те, що Смілянщина втрачає госпітальний округ. Якщо влада не забезпечить тепло, воду і дороги, – інші райони не захочуть приєднуватись до такого депресивного міста. Якщо не вбережемо Смілянський повіт, смілянський госпітальний округ – нас вже нічого не врятує, – сказав голова райради. – Нещодавно в області на зібранні голів районних рад вже серйозно говорили про те, що стратегічно Смілянський район може випасти із центру госпітальних округів.

Заступник начальника управління – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування і тарифної політики Алевтина Подкопаєва озвучила всі складнощі, які стоять перед Смілою для входження в опалювальний сезон. Смілянські керманичі обіцяли зробити все до 1 жовтня. В області було проведено 7 нарад по місту Сміла. Але віз і нині там. У нас у місті досі нічого не готове, не закриті борги і суди з попередніми трейдерами і Черкасигазом, немає порядку у керівництві і роботі КП «Смілакомунтеплоенерго». Невідомо, хто і як опалюватиме Смілу цього року.

Картина дуже сумна. Смілянській владі знову дали час, щоб виправити ситуацію.