Початок 2022 року для став нагодою для купівлі нових девайсів. Зокрема, багато хто запланував купити новий смартфон в рік білого тигра. До вашої уваги кілька найбільш привабливих моделей, які будуть актуальними щонайменше кілька років.

Рейтинг включив у себе наступні моделі:

  • Apple IPhone 13 Pro Max
  • Google Pixel 6 Pro
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Найкращий Apple смартфон – iPhone 13 Pro Max

Найбільший та найбагатший на функції iPhone від Apple – це iPhone 13 Pro Max. Apple прислухались до клієнтів, і хоча телефон виглядає приблизно так само, як і торішній 12 Pro Max, він трохи товщий, має акумулятор більшої ємності та довший термін служби акумулятора.

Дисплей тепер підтримує частоту оновлення до 120 Гц, а оптичний зум телеоб’єктива покращено до 6 разів. Режими макрозйомки та кінематографічного відео — це нові функції в системі камер, які обов’язково сподобаються як фотографам, так і відеооператорам.

Apple продовжує активно вдосконалювати iOS 15, а також пропонує 1 ТБ внутрішньої пам’яті, щоб ви могли записувати фото, відео від душі.

Найкращий Android смартфон – Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro є найкращим смартфоном, доступним на даний момент від Google. Смартфон близький за характеристиками до «молодшого» брата, обидва девайси оснащені новим процесором Tensor від Google.

Pixel 6 Pro є флагманським конкурентом і коштує від 899 доларів за модель на 128 ГБ, а модель на 512 ГБ — від 1099 доларів. Ви можете придбати його у кольорах Stormy Black, Cloudy White або Sorta Sunny з деякими обмеженнями щодо обсягу пам’яті в різних кольорах.

На додаток до якісної камери, телефон гарантовано отримуватиме регулярні та своєчасні оновлення програмного та мікропрограмного забезпечення протягом багатьох років, подібно до того, що Apple пропонує власникам iPhone. Телефон працює на базі Android 12 з кількома оптимізаціями для персоналізованого досвіду.

Найкращий камерофон – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Galaxy S21 Ultra 5G від Samsung є одним із найкращих смартфонів на сьогоднішній день і найкращим, що Samsung може запропонувати щодо продуктивності камери. Завдяки зниженню ціни на 200 доларів на момент запуску, порівняно з Galaxy S20 Ultra, телефон також є одним із найдоступніших флагманських пропозицій високого класу.

На додаток до найновіших і найкращих характеристик, S21 Ultra 5G підтримує S Pen від Samsung, тож ви більше не обмежуєтесь лише лінійкою Note, якщо вам потрібна підтримка стилуса.