Народні депутати Сергій Нагорняк та Максим Пашковський зроблять все можливе, щоб домогтися передачі ПАТ «Черкасиобленерго» в обласну комунальну власність та не допустити зміни ефективного керівника підприємства. Про це народні обранці повідомили на брифінгу у стінах Верховної Ради.

Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк наголосив, що колектив черкаських енергетиків повторно звернувся до нардепів через нові спроби Фонду Держмайна змінити  очільника ПАТ «Черкасиобленерго».

«Фондом держмайна ведуться незаконні дії щодо зміни керівництва ПАТ «Черкасиобленерго» на лояльного керівника, який зробить поставлені перед ним задачі щодо доведення підприємства до банкрутства та його продажу шляхом приватизації – зазначив нардеп, – Ми з колегами цього не допустимо, будемо звертатися до правоохоронних органів щодо злочинних дій керівництва Фонду держмайна. Також буду звертатися до Прем’єр-міністра, щоб контрольний пакет акцій був переданий у комунальну власність Черкаській обласній раді. Вважаю, що саме обласна рада зможе бути більш відповідальним керівником ніж Фонд держмайна».

Як зазначив у виступі Максим Пашковський, саме нинішній керівник є ефективним і доклав максимум зусиль для виведення підприємства з кризи та подальшого розвитку енергетичної компанії.

«Я хочу нагадати, що саме нинішній керівник підприємства Олег Самчук повністю погасив борги фонду заробітної плати, погасив певну частину заборгованості по кредитних зобов’язаннях і показав себе з 2017 року як ефективний керівник. Мені не зрозуміло, чому змінюється цей керівник нині, чому людей знову хочуть завести в руїну. Це нагадує швидше за все рейдерське захоплення і штучне доведення до банкрутства», – висловив свою думку Пашковський.

Нагадаємо, цього понеділка народні депутати України Сергій Нагорняк та Максим Пашковський спільно з керівництвом Товариства, працівниками та депутатами обласної ради обговорили проблеми ПАТ «Черкасиобленерго» та шляхи їх вирішення.