На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, розроблено проект з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 у селі Мошни Черкаського району.

Проект було розроблено Черкаським відділом комплексного проектування ДП «Укрдіпродор». Наразі оголошено тендер на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту, який оприлюднено в електронній системі державних закупівель «Prozorro», номер процедури закупівлі – UA-2018-04-27-000444-b.

У рамках поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 проектом ремонту передбачено: укріплення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та влаштування металевого бар’єрного огородження.

Наразі на ділянці км 45+800-км 52+800 автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук у селі Мошни Черкаського району, у межах обсягів фінансування з експлуатаційного утримання, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, філією «Черкаська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» було проведено комплекс робіт з ліквідації ямковості. Це тимчасові заходи для забезпечення безпеки руху до початку проведення робіт з поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги.

Для довідки. Служба автомобільних доріг у Черкаській області є балансоутримувачем та замовником робіт по дорогах загального користування державного значення, яка у своїй діяльності керується Законами України «Про державний бюджет України», «Про здійснення державних закупівель» та виконує доведені Укравтодором плани робіт в межах фінансування відповідно до постанов Кабінету Міністрів України.

Окрім того, нагадуємо, що з 1 січня 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (у регіоні – Служби автодоріг у Черкаській області) до сфери управління Черкаської облдержадміністрації (на баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу). На баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської облдержадміністрації передано автомобільні дороги загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 4372,1 км.

Розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації №4 від 15 січня 2018 року районним державним адміністраціям області делеговано функцій замовника при здійсненні закупівель робіт та послуг із поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Черкаської області

Прес-служба САД у Черкаській області