За інформацією міського департаменту освіти, на уроки не прийшли одразу 177 дітей.

Навчання поновили в черкаській школі №8, де тиждень тому за нез’ясованих обставин невідомою речовиною отруїлося більш як півсотні дітей. Про це “5 каналу” повідомили в міському департаменті освіти, повідомляє “5 канал”.

Водночас, за інформацією голови департаменту Сергія Воронова, на уроки не прийшло більше третини учнів школи – 177 осіб. Частина з них проходить медогляд, частина відсутня з інших поважних причин, а декого до школи не відпустили самі ж батьки.

Уроків у школі не проводили майже тиждень. Після того, як у вівторок, 8 травня, після урочистої лінійки до лікарень протягом дня звернулися 53 дитини та четверо дорослих зі скаргами на нудоту та головний біль, фахівці провели низку експертиз, аби встановити причини отруєння. На аналізи взяли проби ґрунтів, води та повітря. Однак виявити токсичну речовину не вдалося і досі.

Станом на ранок 14 травня у лікарні залишаються 18 дітей. Їхній стан медики оцінюють як задовільний. І зазначають, що діти залишилися у стаціонарі для лікування супутніх діагнозів, які до отруєння не мають стосунку.

“Стан дітей ближчий до задовільного. Вони залишилися – це не пов’язано з отруєнням. Вони мали свої хронічні хвороби і батьки залишили дітей, щоб їх дообстежили”, – зазначила заступник головного лікаря Черкаської обласної дитячої лікарні Наталія Волчкова.