1 травня у Смілі відбулося традиційне свято – відкриття нового літнього сезону у міському парку культури та відпочинку. Працівники гарно підготували парк до приходу відвідувачів: поприбирали, пофарбували, полагодили гойдалки, статуї, лавки… Висадили багато рослин і зробили квітники.

– За рахунок зекономлених коштів, тому що багато робіт ми не замовляємо, а робимо власними силами, – ми змогли придбати декілька нових дитячих атракціонів. Це дитяча рибалка, батут, рогатка. Всі атракціони вперше запрацювали 1 травня, – розповідає директор міського парку Вікторія Хандусь кореспондентові Сміла.UA. – На свято ми запросили професійного аніматора з Черкас, був бодіарт, діти малювали кольоровим піском. Приїжджали атракціони з Кременчука. Ми старалися створити хороше свято для сімейного відпочинку.

Захід вдався на славу. До парку прийшли багато смілян. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості дали великий концерт, показали більше 50 номерів. У парку організували виставку художніх робіт, працювали майстри і поводили майстер-класи, діяла виставка-продаж.

Цього року міський парк доповнили новою зоною активного відпочинку від центру «Галактика». Тут поставили величезний батут, який є найбільшим в Україні.

– Ми маємо ще багато планів і задумів, як зробити наш парк ще кращим, як організувати відпочинок для смілян кожної вікової категорії. Але нам необхідно зберегти й те, що вже зроблено. Тому ми вже закупили камери відеоспостереження, відновлюємо лінії електропередач. Все це ремонтується, встановлюється, тому що все було вкрадене, порізане, понівечене, – говорить директор міського парку Вікторія Хандусь. – До наступного великого свята – 1 червня, Дня захисту дітей, – плануємо відновити сцену на території верхнього парку. Ми вже ведемо роботи, закупили матеріали. Учні профтехучилищ, молоді спеціалісти разом із працівниками парку відремонтують цю будівлю. Домовились, що дітки із художньої школи розмалюють сцену. І так, спільними зусиллями, ми відновимо наш парк.