Сьогодні у Черкасах кількадесят громадян мітингували під міською радою. Про акцію розповів громадський діяч Михайло Вакуленко.

Серед дивних гасел пікетувальників: “Зарплатню чиновників скоротити!”, “Всі нетермінові витрати з бюджету вимагаємо перенаправити на допомогу ЗСУ!”, “Я не хочу новий асфальт, я хочу дрони для ЗСУ!”, “МИ – сплачуємо податки !!! МИ – визначаємо витрати !!!”, тощо. Не вистачало лише гасел: “Не буду митись, поки не закінчиться війна” або “Хай все заросте сміттям, але гроші на прибирання тратити не можна!”.

blank

Нагадаємо, що подібні акції відбуваються по різних містах країни. І вони явно інспіровані з якоюсь конкретною політичною метою, спрямованою на підрив місцевого самоврядування.

До слова, в серпні на сесії Черкаської міськради вже переглядалися видатки громади, де спрямували додаткові гроші на армію. Загалом місто виділило на ЗСУ майже мільярд гривень.

До слова, як прокоментував “Суспільному” міський голова Анатолій Бондаренко, міська влада готова віддавати Збройним Силам усе:

“Ми все підтримуємо. Але потрібно все рахувати – життєдіяльність міста не може ставати. Я коли читаю дописи інших мерів, вони пишуть: «Ми виділили 300 мільйонів», то ми виділили мільярд! Треба об’єктивно дивитися на все. Ми готові все віддавати Збройним Силам, але попереду зима і треба також готуватися”.