Почитати книгу там, де завжди є світло, тепер зможуть черкасці. У “Пунктах Незламності” запрацювали куточки буккросингу – обміну книгами. Твори українських авторів державною мовою приносять та залишають усі охочі. Ідея належить черкаським рятувальникам, розповіла Суспільному речниця головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій в області Юлія Норовкова.

“Ми вже давно помітили, що в «Пунктах незламності» люди не лише люди працюють чи заряджають телефони, а й читають. Дехто в телефоні. І вирішили, що потрібно популяризувати українську літературу”, – зазначила вона.

Будь-хто з охочих може взяти книгу чи залишити свою. Щоправда, додала речниця, поки містяни долучаються не активно. Втім, хто бачить книги – ними цікавиться.

Черкащанка Валентина Шнур принесла до одного з пунктів пакет із книгами.

“Я почула у новинах, що у «Пунктах незламності» започаткували буккросинг і вирішила принести ще й своїх книжок. Романи, детективи, трошки фантастики – все українських авторів”, – розповіла вона.

Через відключення електроенергії, зазначила Валентина, вона стала менше читати: “При свічках особливо не начитаєшся ввечері – зір сідає. А тут є електрика, компанія хороша і ще можна почитати. Я взяла собі Жадана”.

Книги українських авторів державною мовою – це обов’язкова умова для книг, які приносять містяни, пояснила Юлія Норовкова.

Черкащанка Людмила вважає таку ідею вдалою: “Я думаю, це хороша ідея. Щоб люди не у телефоні сиділи, коли він заряджається. Бо набагато швидше може зарядитися, коли в ньому не сидіти”.