8 листопада двоє незнайомих хлопців мало не заїхали автомобілем на ганок міської ради. Поліція на цей інцидент ніяк не відреагувала, пише інтернет-видання zoloto.city.

Ніч з 7 на 8 листопада для працівниці Золотоніської міської ради, яка перебувала на чергуванні, видалася занадто тривожною. Як розповіла Олена, о 1.28, знаходячись на другому поверсі адмінбудівлі, внизу вона почула гуркіт. Коли виглянула у вікно, побачила авто сірого кольору, яке з розгону мало не вїхало на східці. Відчинилися двері, почувся регіт, голосні крики вперемішку з гучною музикою. Нічні візитери поводилися неадекватно і дуже нахабно. Коли чергова хотіла розгледіти номер автомобіля, її почали знімати на мобільний телефон.

Можна лише уявити стан беззахисної жінки, тому вона й вирішила зателефонувати в поліцію. Набрала «102», пояснила ситуацію і те, що здійснює чергування у міській раді, назвала свій номер телефону. Як розповіла Олена, правоохоронці детально записали усі її дані, ледве не розмір ноги, зареєстрували виклик і пообіцяли приїхати. Але ані через півгодини, ані через годину чи три так ніхто з них і не з’явився. Коли жінка зателефонувала у відділ поліції вдруге, на іншому кінці дроту їй повідомили, що приїхати не можуть, бо черговий екіпаж знаходиться на виїзді. Тож, досхочу повеселившись і накричавшись вволю, хулігани змогли безперешкодно залишити місце розваг.

 – До самого ранку так ніхто з поліцейських і не поцікавився, жива я чи ні, – розповіла чергова.

8 листопада на вранішній нараді про нічний інцидент стало відомо міському голові Віталію Войцехівському, який за поясненнями звернувся до начальника Золотоніського відділу поліції Богдана Горбачова. За його словами, на момент надходження дзвінка від чергової міської ради поліцейські були задіяні на іншому виклику. Але чому не відреагували згодом – незрозуміло. Як і те, де ж тоді шукати захисту і допомоги у подібній ситуації пересічному золотонісцю?