Більше овочів та ніяких сосисок. Екзотичні булгур та кіноа, і разом з тим звичні і традиційні малина та ожина. Вже з вересня черкаські дошкільнята будуть харчуватися по-новому.

Про те, що зміниться у раціоні наймолодших черкасців, сьогодні говорили представники Департаменту освіти та гуманітарної політики, Держпродспоживслужби, науковці, кухарі, освітяни та представники батьківських комітетів дитсадків міста.

Присутнім було презентовано нове сезонне меню, що його було розроблено вже з новими нормами та порядком організації харчування у дошкільних навчальних закладах міста.

За словами заступниці міського голови Черкас Анастасії Чубіної, зміни в меню дошкільнят є синтезом політичної волі міської ради, виконавчого комітету та нової постанови Кабінету міністрів України, яка регламентує абсолютно нові підходи до визначення норм, показників складання меню в садочках.

«Вже протягом півтора місяців працює робоча група по меню. Це важка, клопітка праця. Ми вже на завершальній стадії розробки меню, яке має бути сучасним, новим, компромісним та враховувати потреби малюків, адже діти проводять в садочку більшу половину для, там закладаються харчові звички», – зазначила Чубіна.

blank

Серед змін, що їх планують запровадити: зменшення цукру і солі в меню, збільшнення кількості сезонних овочів та фруктів, збільшення кількості корисних жирів, тощо.

«Ми зменшили калорійність сніданку, обіду і вечері, збалансували кількість жирів, білків і вуглеводів. Змінили норми споживання продуктів харчування. Визначили способи організації харчування, конкретизували режим харчування. З першого вересня буде змінено норми споживання. Так, кількість фруктів, овочів та м’яса збільштиться, а хліба та картоплі – зменшиться», – розповіла головний спеціаліст управління освіти сектору дошкільної освіти Надія Євчак.

Крім того, серед змін повна відсутність переробленого м’яса (сосисок та ковбас), відсутність квашених овочів у меню ясельних груп, заміна хліба на цільнозерновий, а макарони вищого сорту на макаронні вироби з підвищеним вмістом клітковини.

«Наше завдання, сформувати покоління, яке буде реагувати на виклики зовнішнього середовища. Ми бачимо, що зараз кожен п’ятий школяр по закінченню навчання має хронічні хвороби, кожна п’ята пара країни є безплідною. Це є результатом неправильного харчування, відсутністю необхідних вітамінів у раціоні», – наголосила член правління Асоціації Кулінарів України Анна Собко.

blank

За її словами, у перспективному чотиритижневому меню враховані всі потреби, орієнтовані на здоров’я дітей. Зокрема споживацька тарілка дитина на 75% має складатися з рослинної їжі. Кількість вуглеводів у новому меню зменшена на 30%. Має з’явитися морська риба, в тому числі лососева. Сало та яловичий жир зникнуть з меню зовсім.

Спеціалістами було  розроблено матрицю меню, яка розрахована на тиждень, у ній прописані страви на кожен день тижня.

blank

«Кожного дня ми маємо дати дитині або крупу, або макарони, або бобові. Розробляли меню таким чином, аби страви у ньому не повторювалися. Крім того, будемо вводити такі корисні крупи як кіноа, насіння чіа. Можемо вводити в меню грецькі горіхи. Для дітей, які мають проблеми з молочними продуктами, дозволено вводити в меню рослинне молоко: кокосове, або вівсяне», – зазначила фахівчиня.

«Чому в меню додаємо сезонні продукти: по-перше, це вітаміни, по-друге, собівартість продуктів. Це дозволить департаменту чітко розподіляти кошти. Крім того, ми чітко прописуємо технологію приготування продуктів, чітко прописуємо, якої якості має бути продукт, тощо. Ми вже розробляли меню для приватних дитсадочків Києва. То отримали відгуки, що частина дітей навіть вдома не харчується настільки смачно і повноцінно», – поділився досвідом  віце-президент Асоціації кулінарів України Віктор Фіалковський.

blank

Відомий кулінар нагородив подяками від Асоціації кулінарів України Анастасію Чубіну та Богдана Бєлова за впровадження новаторського підходу до розвитку дитячого харчування.

blank

Наразі нове меню продовжує розроблятися та удосконалюватися. У Департаменті просять долучатися до дискусії батьків дітей. Після того, як будуть повністю проведені підрахунки та складнено карти з технологічною докумнентацією, меню буде презентовано громадськості.

Прогнозовано харчування для дошкільнят в ціні зросте на 30%.

Окрім того, в місті планують покращити також харчування школярів та вирішити питання підвищення заробітних плат кухарям, що працюють у навчальних закладах.

Варвара Горова