Голова Черкаської РДА Валерія Бандурко відвідала медичні заклади, які мають значні оновлення завдяки субвенції з державного бюджету місцевим на соціально-економічний розвиток. Інформує пресслужба адміністрації.

КНП «Кам‘янська багатопрофільна лікарня»

Придбано медичне обладнання ультразвукової стаціонарної системи на суму 1 300,0 тисяч гривень. Обладнання встановили на початку цього року і кваліфікований фахівець вже має змогу проводити необхідні обстеження.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини міста Кам‘янка

У закладі охорони здоров‘я здійснено ремонт першого поверху за рахунок минулорічної субвенції у сумі 700 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток з державного бюджету.

Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради

Освітній заклад отримав близько 300 тисяч гривень на заміну вікон. За ці кошти вставили 26 віконних блоків. На черзі – усі інші в закладі. За словами директора ліцею, завдяки заміні навіть частини вікон температура у приміщенні підвищилась загалом на 3-4 градуси.

Ребедайлівський будинок культури

В закладі культури капітально відремонтовано покрівлю. На ці роботи було виділено близько 800 тисяч гривень з державного бюджету. Але витрачено менше. Економія коштів по об‘єкту склала – 251 тисячу гривень. На цю суму було зроблено коригування проектно-кошторисної документації щодо збільшення обсягу робіт по об’єкту, тобто кошти будуть використані в повному обсязі.

Михайлівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Приміщення зазнало кардинальної і надшвидкої реконструкції. Тепер це комфортний заклад охорони здоров‘я, де вже зовсім скоро буде проводитись прийом пацієнтів. Для проведення робіт виділено 3,1 мільйона гривень.