В рамках робочого візиту, керівник підприємства Олег Григорович Самчук поспілкувався з колективом та перевірив стан справ у Городищенському РЕМ.

Оглянувши техніку і обладнання підприємства Олег Григорович ретельно з’ясував, які нині є потреби щодо технічного оснащення та пообіцяв  посприяти вирішенню питань щодо забезпечення підприємства усім необхідним. В розмові з колективом, голова правління, розповів про головні здобутки підприємства за останній рік та перспективи розвитку Товариства в майбутньому.

– У минулому році було багато проблем, головна із них та, що підприємство опинилось на межі зупинки. Але дякуючи всім працівникам Товариства, які повірили, що можна вибратись із цієї скрутної ситуації, нам вдалось стабілізувати роботу нашої компанії. Ми погасили борг по зарплаті. У квітні виплатили аванс 50 відсотків від посадових окладів, а 4 травня буде виплачено основну частину зарплати із премією. Моє головне правило – “Спочатку дай людині все необхідне: зарплату, спецодяг, інструмент, і вже тоді запитуй про роботу”. Так, вважаю справедливо.

Та, головне наше досягнення те, що ми змусили ПАТ “Азот” платити стовідсотково за відпущену електричну енергію нам на поточний рахунок. А ми, відповідно, виконуємо зобов’язання перед ДП “Енергоринок”. Наступний етап – підписання мирових угод із ПАТ «Азот» на загальну суму 1 мільярд 700 мільйонів гривень, які ми намагаємося підписати терміном на сім з половиною років. Майже рік ми докладали зусиль, щоб вирішити це питання та знайти прийнятний компроміс для всіх сторін, спільно, на рівні керівництва ПАТ “Черкасиобленерго”, Черкаської обласної державної адміністрації , підприємства ПАТ “АЗОТ” та народних депутатів від Черкащини. Нині дане питання знаходяться на розгляді Апеляційного суду міста Києва. Підписання мирових угод – на сьогодні, це головне наше завдання. Тому що, окрім повернення наших боргів в ДП “Енергоринок” ми маємо розвивати підприємство, стабільно працювати, виплачувати заробітну плату, проводити ремонти виконувати інвестиційну програму та покращувати якість послуг в цілому. Тож боротьба триває, – підкреслив Олег Самчук.

Наприкінці візиту Олег Самчук подякував колективу Городищенського РЕМ за сумлінну і самовіддану працю.