Спільними зусиллями прокуратури та поліції викрито схему отримання хабарів, організовану начальником воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони». Вказаний посадовець вимагав від підприємця гроші за сприяння в безперешкодному проїзді вантажних автомобілів з негабаритним вантажем через міст р. Дніпро на ділянці траси Золотоноша-Черкаси. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Старшого стрілця стрілецької команди з охорони особливо-важливого об’єкту станції Черкаси 01.06.2018 затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому, одразу після одержання ним грошових коштів в розмірі 3 тис. грн. у службовому приміщенні воєнізованої охорони, що знаходиться неподалік від мосту через р. Дніпро.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України інших осіб, причетних до цього злочину, а також повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.